Kontaktuj nás+8615821981734

Hľadať

3ply netkaná tvárová maska

Popis

3ply netkaná tvárová maska ​​sa používa na filtrovanie vzduchu vstupujúceho do nosa a úst, aby sa zabránilo vniknutiu škodlivých plynov, zápachu a kvapiek do nosa a nosa nositeľa.

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Materiál masky

Netkané

Filtračný materiál

Účinná tkanina vyfúknutá z taveniny

vrstva

3 vrstvy

Veľkosť masky

9,5 * 17,5 cm

balíček

50ks / krabica, 40 krabíc / kartón

Hmotnosť masky

3,5 g ± 0,2 g

Hmotnosť kartónu

5,5 kg ± 0,2 kg

Veľkosť kartónu

53 * 42 * 38 cm

MOQ

500ks

používanie

Ochrana pred časticami, ako sú častice pred mletím, brúsením, zametaním, pílením, vrecovaním alebo inou prašnou činnosťou

značka

K dispozícii je aj spoločnosť Sanda, OEM.

Rozšírené ušné ucho: Uši sú menej komprimované a pohodlnejšie.

Vysoko elastický pásik: Voľný dizajn elastických pásov sedí pohodlnejšie.

Skladací dizajn: viacvrstvový skladací dizajn uľahčuje dýchanie vo veľkom tempe.

Super mäkká tkanina: úplne nová zdravá a ekologická látka bez zápachu, antialergická.

3ply netkaná tvárová maska ​​sa používa na filtrovanie vzduchu vstupujúceho do nosa a úst, aby sa zabránilo vniknutiu škodlivých plynov, zápachu a kvapiek do nosa a nosa nositeľa. Je prevažne rozdelená na bavlnenú tvárovú masku, tvárovú masku z netkaného materiálu, tvárovú masku z polymérneho materiálu, tvárovú masku s filtrom z aktívneho uhlia, masku na tvár z aktívneho uhlia.


Lekárske masky môžu zabrániť väčšine patogénov, ako sú baktérie a vírusy. WHO odporúča, aby zdravotnícky personál používal ochranné masky proti časticiam, aby sa zabránilo vírusovej infekcii vo vzduchu v nemocnici. Rozdeľuje sa hlavne na lekárske ochranné masky, lekárske chirurgické masky a všeobecné lekárske masky.


Predstavenie spoločnosti

Naša spoločnosť je špecializujúca sa na strojové výrobky viac ako 10 rokov, Využívať na rýchly ekonomický rast Číny, Naša spoločnosť vykonala aktívnu expanziu v posledných rokoch a videl jej rozsah podnikania rozšírený, výkon zlepšený a konkurencieschopnosť zvýšená. Teraz slúži ako komplexná obchodná platforma zameraná na domáce aj medzinárodné trhy a prijímajúca rôzne obchodné prístupy. V budúcnosti bude naša spoločnosť pozorne sledovať kroky Číny v oblasti hospodárskej transformácie, bude sa snažiť prispôsobiť sa zmenám a vopred prispôsobiť, vytvárať hodnotu pre partnerov s úprimnosťou a efektívnosťou a prinášať úžitok akcionárom a komunitám s uspokojivým výkonom.


Hot Tags: 3ply netkaná tvárová maska, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod, kúpiť, voľne ložené

You Might Also Like