Kontaktuj nás+8615821981734

Hľadať

Jednorazová 3-vrstvová chirurgická maska ​​na tvár

Popis

DISPOSABÁLNA CHIRURGICKÁ MASKA - tvárové masky vysokej kvality používané na profesionálne a osobné ochranné nosenie. Je vhodný pre deti aj dospelých tým, že chráni dýchacie cesty pred znečisťujúcimi látkami a alergénmi vo vzduchu.

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

1, DISPOSABÁLNA CHIRURGICKÁ MASKA - tvárové masky vysokej kvality používané na profesionálne a osobné ochranné nosenie. Je vhodný pre deti aj dospelých tým, že chráni dýchacie cesty pred znečisťujúcimi látkami a alergénmi vo vzduchu. Pomáha vám dýchať s väčšou sebavedomím, pretože vie, že blokujete mikróby a baktérie z nosa / úst.

2, JEDNA VEĽKOSŤ sa hodí najviac - Naše pleťové masky sú rovnaké štandardizované veľkosti väčšiny lekárskych masiek, vďaka čomu sú vynikajúcou voľbou medzi profesionálmi v rôznych priemyselných odvetviach. Skvelé na ochranu pred vírusmi, prachom alebo pieskom, atď. Používa sa na lekárske, stomatologické, nechtové salóny, nátery a stavebné účely.

3, JEDINEČNÝ DIZAJN - vybavené silnými, mäkkými a vysoko odolnými slučkami na uši, ktoré maximalizujú pohodlie a ľahké použitie. Naše tvárové masky využívajú prémiový priedušný materiál, ktorý je hypoalergénny, bez latexu a bez sklenených vlákien. Unikátna konštrukcia 3-Ply využíva viac vrstiev netkanej textílie na zabezpečenie maximálnej ochrany.

4, ŠIROKÁ APLIKÁCIA - Rezervujte si masky v prípade núdze alebo ich použite v každodennej rutine, aby ste zaistili čo najvyššiu ochranu. Perfektné pri cestovaní alebo stretnutí s veľkými skupinami ľudí. Ideálne na použitie pri lietaní alebo cestovaní cez letiská, nákupné strediská, obchody s potravinami, preplnené ulice, autobusové / vlakové terminály, nemocnice, reštaurácie a iné miesta, ktoré si vyžadujú ďalšiu ochranu.


Hot Tags: jednorazová chirurgická pleťová maska ​​na jedno použitie, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, nákup, voľne ložená

Dvojica: nie

Ďalšie: Chirurgická jednorazová maska

You Might Also Like