Kontaktuj nás+8615821981734

Hľadať

Chirurgická jednorazová maska

Popis

Mnoho ľudí nosí masky na verejných miestach. Cieľom je chrániť seba a ostatných. Huang Mao povedal, že keď ste na verejnom mieste, musíte mať masku.

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

materiál

Netkané

závažia

25 + 25 + 25gsm

veľkosť

17,5 cm * 9,5 cm

farba

Biela, čierna atď

Štýl

3 PLY s ušnou a nosovým drôtom

vlastnosť

Priedušná, pohodlná, mäkká podšívka, bez latexu a laminátu

prihláška

Používa sa pre nemocnice, lekársky priemysel, elektronický priemysel, dennú ochranu

Mnoho ľudí nosí masky na verejných miestach. Cieľom je chrániť seba a ostatných. Huang Mao povedal, že keď ste na verejnom mieste, musíte mať masku. Ak ste doma, nemusíte masku nosiť. Spravidla by ste to mali zmeniť do 4 hodín. Kalkulácia.

Vonkajšia vrstva použitej masky môže byť znečistená, takže sa pri jej odstraňovaní snažte čo najviac dotknúť vonkajšej vrstvy masky a ihneď po výmene kontaminovanej masky si umyte ruky. Ak je maska ​​kontaminovaná sekréciami pacienta, potom sa takáto maska ​​nemôže hodiť do odpadkového koša, musí sa pred likvidáciou sterilizovať.

1


materiál

1. Netkaná technológia vrstvenia zaručuje lepšiu bariéru pre bavlnu a polyester.

2.Filterový papier zaisťuje prevenciu proti prachu a dobrú priepustnosť vzduchu.

3.N netkané vrstvy odolné voči postriekaniu a menšie riziko kontaminácie.

2

S viac ako 10 ročnými skúsenosťami vo výrobe lekárskych prístrojov veríme, že sa budeme vždy snažiť čo najlepšie vyhovieť potrebám našich klientov a ponúknuť väčšiu hodnotu, aby sme mohli rásť s našimi klientmi. S týmto presvedčením sme získali vynikajúcu reputáciu od našich klientov a partnerov po celom svete. Dnes integrovaný s naším silným výskumom a vývojom, zdokonalenou automatickou výrobnou linkou a marketingovým servisom.

Tešíme sa, že sa s vami spojíme, aby sme dosiahli úspory nákladov, podporu a partnerstvo, ktoré pomôžu našim organizáciám vyniknúť v našich obchodných cieľoch a spolu s vami ako lídri v lekárskom priemysle.

Hot Tags: chirurgická maska ​​na jedno použitie, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod, kúpiť, voľne ložené

You Might Also Like