Kontaktuj nás+8615821981734

Hľadať

Ako dlho sa dá maska ​​KN95 používať?

Mar 02, 2020

V súčasnosti nie je jasný záver o optimálnej dobe nosenia masiek N95 zahraničím vrátane WHO a Čína neprijala príslušné nariadenia týkajúce sa doby používania masiek. Niektorí vedci vykonali výskum súvisiaci s ochrannou účinnosťou a dobou nosenia lekárskych ochranných masiek N95. Výsledky ukazujú, že masky N95 sa udržiavali pre viac ako 95% účinnosti filtrácie počas 2 dní a respiračný odpor sa príliš nezmenil; účinnosť filtrácie sa znížila na 94,7 počas 3 dní. %.

Rada USA CDC odporučila, že pri nedostatočnom prísunu masiek, pokiaľ nie je zariadenie výrazne zašpinené alebo poškodené (napríklad ryhy alebo trhliny), môže sa uvažovať o opätovnom použití. Čas používania masiek KN95 sa najlepšie mení každé štyri hodiny, ale teraz je čas, keď sú masky nedostatočné, takže môžete čas použitia podľa situácie predĺžiť.

Séria KN je naša úroveň ochrany častíc masky certifikovaná v Číne, ktorá sa vzťahuje na filtračnú schopnosť masky pre neolejovité častice s priemerom 0,3 μm (chyba častíc je 0,06 μm, čo sa líši od normy USA). KN95 hovorí, že táto maska ​​môže filtrovať najmenej 95% neolejových častíc s priemerným priemerom 0,3 μm.