Kontaktuj nás+8615821981734

Hľadať

Čas použiteľnosti jednorazových masiek je dôležitý

Feb 14, 2020

Masky na jedno použitie sú väčšinou vyrobené z vlákien, takže sa nemôžu prať ani recyklovať. Nosenie jednorazových masiek je prospešné pre zdravie dýchacích ciest, musí sa však používať v priebehu doby použiteľnosti jednorazových masiek a pri nákupe musí byť jasne viditeľný dátum výroby jednorazových masiek a doba použiteľnosti jednorazových masiek.

Okrem toho by sa jednorazové masky nemali používať dlhší čas súbežne, pretože povrch je ľahko kontaminovaný baktériami a vírusmi, čo neprispieva k zdraviu.

V súčasnosti existuje na trhu mnoho štýlov protiskĺzových masiek, gázy, bavlny, jednorazových ... Pri vyberaní kvetín ste skutočne zvážili, aké protikrašné masky sú pre vás vhodné? V tomto ohľade je nosenie masky obzvlášť v prevencii chorôb, najlepšie je použiť lekársku masku, lekárske masky sú tiež jednorazové a dávajte pozor na trvanlivosť jednorazových masiek.

Keď príde zima, každý vie, že má masku, aby sa zabránilo chrípke. Aby sa predišlo chrípke a zároveň zabránilo vetra a chladu, mnohí ľudia pri odchode radi nosia masky, ale väčšina ľudí nosí farebné karikatúry a len málo ľudí si kupuje lekárske masky.

Pre ľudí, ktorí sú zvyknutí zavesiť si masku na uši a zložiť masku, sa odporúča nerobiť to v maximálnej možnej miere, pretože je ľahké rozmnožovať baktérie a znova ich nasadiť na ústa a nos. dobré pre zdravie. Zároveň majú jednorazové lekárske masky dátum exspirácie a mali by sa používať počas doby použiteľnosti jednorazových masiek.

Masky na jedno použitie sú väčšinou vyrobené z vlákien a nedajú sa čistiť ani recyklovať. Ako často by sa mali meniť jednorazové masky proti zahmlievaniu? Jeho použitie má určitý časový limit, inak bude povrch zafarbený vírusmi a baktériami, čo neprispieva k zdraviu dýchacích ciest. Občanom sa odporúča používať jednorazové masky počas doby použiteľnosti jednorazových masiek. Podľa „Sanitárnych noriem pre hygienické výrobky na jedno použitie“ musí byť identifikácia výrobku v súlade s ustanoveniami „Zákona o kvalite výrobkov Čínskej ľudovej republiky“ a na obale produktu sa uvedú implementované hygienické normy a dátum výroby. a trvanlivosť alebo číslo výrobnej šarže a obmedzené obdobie používania. Pri kúpe musíte vidieť dátum výroby a dátum dezinfekcie atď. A zakúpiť jednorazové položky od bežných obchodníkov.