Kontaktuj nás+8615821981734

Hľadať

Sú jednorazové masky proti zahmlievaniu a zákalu?

Mar 20, 2020

V hmlistých dňoch je často vidieť veľa ľudí, ktorí nosia masku na jedno použitie, aby šli von, ale je táto maska ​​na jedno použitie anti-fog? Jednorazové lekárske masky môžu v zásade blokovať iba veľké častice a majú veľmi obmedzený blokovací účinok na baktérie a jemné častice, ako napríklad PM2,5. Relatívne povedané, čím silnejší je počet gázových masiek, ako je zväčšenie hrúbky na 8 alebo dokonca 12 vrstiev, blokovací účinok môže byť lepší, ale to neznamená, že čím je maska ​​hrubšia, tým lepšie.

Masky na jedno použitie sú rozdelené na hornú a dolnú časť a masky s nosnými sponami sú vyššie. Po nosení masiek pevne pritlačte svorky na nos a úzko sa dotknite pokožky, aby sa zabránilo vniknutiu znečisteného vzduchu do úst a nosa. Nepoužívajte jednorazové masky. Masky na jedno použitie by sa mali nosiť raz za 4 hodiny.

Sú jednorazové masky proti zahmlievaniu? Samotná maska ​​na jedno použitie nestačí na to, aby odolala letalite spôsobenej smogom, a preto nemôže účinne zabrániť smogu. Okrem toho by sa čas na nosenie jednorazových masiek nemal nosiť dlho a na viacnásobné použitie. Tieto nesprávne spôsoby nosenia jednorazových masiek urýchlia tvorbu baktérií v maskách a môžu spôsobiť ochorenia dýchacích ciest.

Po niekoľkých zákaloch má veľa ľudí svoj vlastný „trik“, aby sa zabránilo zákalu. Medzi nimi sa veľa ľudí rozhodne nosiť masky. Bežné bavlnené masky, gázové masky, jednorazové masky, masky s aktívnym uhlím atď. Však nemajú dobrý prachotesný účinok a nie sú vhodné na použitie v hmle. Ako by si mali spotrebitelia zvoliť masky proti zákalu, aby odolali?

Akú masku proti zahmlievaniu by sme mali nosiť, keď ideme von? V skutočnosti je kritickejší faktor závislý od toho, či sa maska ​​dá pri nosení masky čo najviac pripevniť na tvár. Čím lepšie padne, tým dokonalejšia bude funkcia masky. Odborníci tiež naznačujú, že ak sa respiračná odolnosť počas nosenia zvýši, Aj keď sa objavia nepríjemné príznaky, ako sú závraty, musia sa okamžite odstrániť, najmä u pacientov s dýchacím systémom a srdcovými chorobami, aby sa predišlo chorobám spôsobeným zlým dýchaním. Ak chcete masky proti smogu znovu použiť, mali by ste ich používať v čistom prostredí a udržiavať ich v suchu, aby sa zabránilo rastu baktérií. Ak je vo vnútri masky znečistenie, musíte ju vymeniť.

1 (49)