Kontaktuj nás+8615821981734

Hľadať

Demystifikácia použitia jednorazových masiek

Mar 18, 2020

S pokrokom v technológii sa zvýšil počet automobilov, petrochemických výrobkov atď. A vzduch, ktorý dýchame, sa každým dňom zhoršoval. Baktérie vo vzduchu sa tiež každý deň zvyšujú. Vdýchnuteľné tuhé častice, zákal atď. Sú mimoriadne dobré. Ovplyvniť ľudské zdravie. Ako sa teda chránime, dovoľte mi predstaviť vám jednorazové masky, odhaliť použitie jednorazových masiek a zistiť, aký je jej ochranný výkon?

Najprv predstavte úlohu jednorazových masiek: jednorazové masky obsahujú filtračný papier, vysokú filtrovateľnosť, obsahujú olovené uhlíkové tkaniny, môžu hrať úlohu v netoxických. Existujú štyri typy jednorazových masiek, z ktorých jednorazové trojvrstvové masky sú veľmi pevné a jemné. Existujú dve vrstvy tkanín a filtračný papier. Dve vrstvy tkanín sa cítia pohodlnejšie bez podráždenia tváre. Je účinnejšie filtrovať niektoré jedovaté plyny alebo plyny malými molekulárnymi toxínmi, ako sú častice, na ochranu ľudského zdravia. Maska na jedno použitie je veľmi priedušná, ale neovplyvňuje filtrovanie toxických plynov. Dokáže udržiavať teplo, absorbovať vodu, je ľahší a flexibilný.

Ako správne nosiť masky na jedno použitie je to, čo väčšina ľudí chce vedieť. Prečo? V skutočnosti, keď ľudia ochorejú a nachladnú, nie je to dobré, aby sa zabránilo šíreniu prechladnutia na iných. Fungovať môžu iba masky na jedno použitie. , Ale viete, ako si nasadiť jednorázové masky, je správne, aké sú správne spôsoby, ako nosiť jednorazové masky, aby sa zabránilo účinku bakteriálnej infekcie? Aj keď v poslednej dobe odborníci tvrdia, že možnosť rozsiahleho prepuknutia choroby v našej krajine je nepravdepodobná, stále musíme prijať preventívne opatrenia. Jedným z opatrení je nosenie masky a nosenie masky je tiež záležitosťou učenia. Viete, ako správne používať jednorazové masky?

Použitie masky na jedno použitie 1. Masky na jedno použitie majú biele a modré boky, pričom biela strana smeruje dovnútra, strana s kovovými prúžkami smerujúcimi hore, najprv uviažte dva spodné popruhy za krk a utiahnite ich! Aby spodok masky dosiahol spodok brady.

Použitie masky na jedno použitie 2. Vytiahnite hornú hranu masky nahor, zakryte ústa a nos a potiahnite dva horné popruhy za ušami, aby ste ich pripevnili k hlave a nepriťahovali sa k ušiam.

Použitie jednorazovej masky 3. Obidve ukazovacie prsty pritlačte kovovým drôtom na nosný koreň masky tak, aby sa dostal bližšie k nosovej pokožke, a potom ukazovák postupne posúvajte na obidve strany. Celá maska ​​je blízko k pokožke tváre.

Použitie masky na jedno použitie 4. Po zložení masky vložte do pásky alebo papierového vrecka a zabaľte ju, potom ju vložte do zakrytého koša a zlikvidujte ju a umyte si ruky včas.

1 (81)