Kontaktuj nás+8615821981734

Hľadať

Funkcie produktu jednorazových masiek

Mar 05, 2020

Veľkosť 17,5 cm x 9,5 cm, 50 ks / krabička, 2 000 ks / kartón, jednorazové masky sú rozdelené na jednorazové trojvrstvové masky, jednorazové netkané masky, jednorazové štvorvrstvové masky, jednorazové aktívne uhlie.

Jednorazové trojvrstvové masky sú vyrobené z dvoch vrstiev netkanej textílie a filtračného papiera. Jednorazové trojvrstvové masky sú vyrobené z dvoch vrstiev vláknitých netkaných textílií, ktoré sa profesionálne používajú na lekárske a zdravotné účely. Viac ako% sprejovej tkaniny rozpustenej vo filtri je vyrobené ultrazvukovým zváraním. Nosový mostík je vyrobený z ekologických plastových prúžkov. Neobsahuje žiadny kov. Filtračný účinok BFE je až 99%, čo je zvlášť vhodné pre továrne na elektroniku; jednorazové masky s aktívnym uhlím používajú povrchovú vrstvu 28 g netkanej textílie a prvá vrstva v strede je vyrobená z antibakteriálneho filtračného papiera, ktorý zabraňuje baktériám o 99%. , Aby sa zabránilo poškodeniu vírusom; druhá vrstva v strede je vyrobená z nového typu vysoko účinného uhlíkového vlákna aktivovaného adsorpčným a filtračným materiálom, látky s aktívnym uhlím, ktorá má funkcie antivírusovej ochrany, dezodorizácie, filtrácie baktérií a blokovania prachu;

Masky na jedno použitie sa vyrábajú z ekologických plastových nosných mostíkov. Dizajn nosnej spony sa dá najpohodlnejšie nastaviť podľa rôznych tvarov tváre. S voliteľným bodovým zváraním ultrazvukom sú ušné pásky veľmi silné a neklesnú ľahko.

Masky na jedno použitie sa dajú použiť vo výrobe elektroniky, bezprašných dielňach, stravovacích službách, spracovaní potravín, školách, motocykloch, sprejovaní, lisovaní hardvéru, galvanizovaní, chemikáliách, oceli, zváraní, zdravotných strediskách, remeselníckom priemysle, nemocniciach, kráse, farmácii, továreň, čistenie životného prostredia, verejné priestranstvá a iné použitia. Použitie: pripevnite elastické uši na obidve uši úplným typom nosa a jemne stlačte pevný kus, aby ste ho upevnili tak, aby maska ​​zapadla na tvár. Hlavné technické ukazovatele výrobku: Miera adsorpcie tetrachlórmetánu:> 70% Miera adsorpcie benzénu: ≥15% Odolnosť proti vlhkosti: 80% Plošná hmotnosť: 35 ~ 45g / m2. Poznámky: 1. Veľkosť: 9CMx17.5 2. Produkt.