Kontaktuj nás+8615821981734

Hľadať

Obmedzenia týkajúce sa platnosti jednorazových masiek

Mar 16, 2020

Jednorazové masky majú mnoho výhod a nevýhod. Napríklad táto maska ​​má filtračný účinok na bežné jedovaté plyny a je lepšia. Je mäkký na dotyk a nepoškodí našu pokožku. Má veľmi dobrú elasticitu aj po roztiahnutí. Ľahko sa obnovuje a cena jednorazových masiek je relatívne nízka, čo sa často používa v niektorých veľkých továrňach a baniach. Malo by sa však poznamenať, že obmedzenie doby používania jednorazových masiek, nieto opakovaného použitia.

Ako dlho je používanie jednorazových masiek? Masky na jedno použitie nie sú opakovane použiteľné a vo všeobecnosti je potrebné ich vymeniť po 6 - 8 hodinách používania. Okrem toho nemôžu byť obe strany masky zameniteľné, pretože vonkajšia vrstva masky často hromadí veľa nečistôt, baktérií a iných nečistôt vo vonkajšom vzduchu, zatiaľ čo vnútorná vrstva blokuje vydýchnuté baktérie a slín. Niektoré nečistoty a iné látky kontaminované vonkajšou vrstvou sú priamo pripojené k ústam a nosu, takže cez dýchacie cesty vstúpia do ľudského tela a ovplyvňujú zdravie ľudí.

Po použití protiprachovej masky ju tiež vložte do čistej obálky a pri jej skladovaní by ste ju mali zložiť do strany, ktorá je blízko vášho nosa a nosa a nevkladajte ju do vrecka. Alebo visí okolo krku. Okrem toho venujte pozornosť dátumu exspirácie jednorazovej masky. Nemala by sa používať po uplynutí jej platnosti. Môže sa použiť iba raz. Po použití sa musí zničiť. Ak zistíte, že obal je pri kúpe poškodený, nesmiete ho kúpiť ani používať. Keď ho kúpite, musíte venovať pozornosť dátumu jeho výroby a musíte ho kúpiť v blízkej budúcnosti.

Ako každý vie, jednorazové masky môžu nášmu životu priniesť veľké pohodlie. Znečistenie ovzdušia môže zabrániť najmä nosením jednorazových masiek, a to najmä v hmle. Deti majú slabú imunitu a sú náchylné na vírusové infekcie. Nosenie detských masiek na jedno použitie môže pomôcť zablokovať vírus a ísť s dôverou von. Aká je úloha jednorazových masiek?

Masky na jedno použitie pokrývajú celý rad miest a oblastí, ako sú školy, potravinárske spoločnosti, spoločnosti vyrábajúce elektroniku atď. Sú to miesta náročné na ľudí a vírus sa ľahko prenáša. Keď teda nosíte masku na jedno použitie, chránite nielen seba, ale aj iných ľudí, čo výrazne znižuje šírenie vírusov a chorôb. Sex. Najmä v niektorých výrobných alebo spracovateľských závodoch sa prach najpravdepodobnejšie objavuje a tieto prachy vstupujú do dýchacích ciest a predstavujú skryté nebezpečenstvo pre bezpečnosť všetkých. Zároveň majú tiež veľký vplyv na pľúca. Použitím jednorazových zákalových masiek možno zabrániť tomu, aby sa tieto prachy dostali do dýchacích ciest a zabránilo sa rôznym chorobám.

1 (88)