Kontaktuj nás+8615821981734

Hľadať

Priedušná chirurgická maska

Popis

Priedušné chirurgické masky sú nevyhnutné v prašnom a špinavom pracovnom prostredí. Môžu filtrovať prach, mazlíčky pre zvieratá, peľ a iné netoxické častice, čo umožňuje ľahké dýchanie a reč.

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Priedušné chirurgické masky sú nevyhnutné v prašnom a špinavom pracovnom prostredí. Môžu filtrovať prach, mazlíčky pre zvieratá, peľ a iné netoxické častice, čo umožňuje ľahké dýchanie a reč. Tvárové masky majú skrytú nosovú sponu, ktorá umožňuje prispôsobenie kontúr tváre, a prispôsobia tvárové tvarovateľné časti nosa pre pohodlné prispôsobenie. Masky majú 3 vrstvy filtrácie, bez zápachu, antialergické materiály, hygienické balenie a dobrú priedušnosť.

Priedušná chirurgická maska ​​je ľahká a ľahko dýchateľná. Tieto masky účinne bránia vdýchnutiu prachu, peľu, vlasov, chrípky, klíčkov atď. Vhodné na denné čistenie, alergikov, servisný personál (lekári, zubári, ošetrovatelia, catering, kliniky, krása, nechty, domáce zvieratá atď.), ako aj pacientov, ktorí potrebujú ochranu dýchacích ciest

názov

Priedušná chirurgická maska

materiál

Tavenina vyfukovaná netkaná

závažia

160/180 / 200/220/240 g

typ

Strmeň za ucho

farba

Biela, Modrá

balíček

50 ks / škatuľa, 40 škatúľ / kartón

Veľkosť kartónu

17.5x9.5cm

certifikát

CE

MOQ

500 ks

Platobné podmienky

TT, PayPaloznámenia

Pred nosením lekárskej masky si vždy umyte ruky. Pred nosením masky si vždy umyte ruky, aby ste sa nedotkli vnútorného povrchu masky. Snažte sa vyhnúť dotyku masky počas používania, aby ste predišli zníženiu ochrany.

Hot Tags: priedušná chirurgická maska, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod, kúpiť, voľne ložené

Dvojica: Modrá lekárska maska

Ďalšie: nie

You Might Also Like